Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Slovenská hra Noybe žne úspech medzi používateľmi

Rýchlosť a jednoduchosť, to sú hlavné výhody hry od slovenských autorov, ktorá sa usadila na popredných miestach v rebríčkoch obchodu App Store.

Receptom na úspech hier pre mobilné platformy nemusí byť nutne špičková grafika či finančné zdroje vydavateľstiev. Niekedy stačí len dobrý nápad a odvaha na jeho realizáciu. Príkladom tohto prístupu je hra Noybe od slovenských autorov.

Svojou rýchlou hrateľnosťou nadväzuje na známe kúsky ako Flappy Bird. Titul je zatiaľ dostupný výhradne pre platformu iOS.

Momentálne sa nachádza na ôsmom mieste v rebríčku najpopulárnejších bezplatných hier v slovenskom obchode s aplikáciami pre iOS App Store. Medzi najpopulárnejšími arkádami obsadila dokonca šieste miesto.

. . . .

Hra sa zatiaľ drží v popredí aj napriek tvrdej konkurencii zo zahraničia

Ešte prednedávnom pritom bola dokonca druhou najsťahovanejšou bezplatnou hrou na Slovensku (pre iOS) a jednotkou medzi arkádami. V priebehu troch týždňov od vydania zaknihovala výborný výsledok v podobe viac ako tritisíc stiahnutí.

Hra Noybe sa v posledných týždňoch usadila na vrchole rebríčkov popularity. Svoje pozície však pomaly stráca Hra Noybe sa v posledných týždňoch usadila na vrchole rebríčkov popularity. Svoje pozície však pomaly stráca

Od zvyšku pelotónu rýchlych „jednorazoviek“ sa Noybe odlišuje hlavne spôsobom ovládania. Kým tituly ako Flappy Bird využívali ako spôsob interakcie s hlavným hrdinom dotyky displeja, Noybe sa pohybuje na základe polohy samotného zariadenia a využíva tak vstavaný akcelerometer smartfónov a tabletov od Apple.

Hlavným hrdinom arkády je žltá postavička s menom Noybe, ktorá sa odrazmi od vytýčených hraníc snaží udržať v hernom poli.

Názov hry

Noybe

Podpora iOS

Áno, zadarmo

Podpora Android

Nie

Podpora Windows Phone

Nie

Nákupy v aplikácii

Nie

Vydavateľstvo

Creapoint, s.r.o

Veľkosť aplikácie

12 MB

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.