Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aplikácia Followers+ pre Instagram: Získajte prehľad o svojich fanúšikoch

Užitočná aplikácia pre iOS ukáže najlepšieho fanúšika i najobľúbenejší príspevok.

Keď Facebook v roku 2012 prekvapivo kúpil mladú sociálnu sieť na jednoduché zdieľanie a úpravu fotiek s tridsiatimi miliónmi používateľov za miliardu dolárov, mnohí len nechápavo krútili hlavami. Ako však čas ukázal, bola to skutočne skvelá investícia.

Aktuálne má totiž Instagram viac ako 300 miliónov aktívnych používateľov a každý deň sa v službe objaví 70 miliónov nových fotiek a videí. Z Instagramu sa tak postupne stáva zaujímavý nástroj aj z pohľadu marketingu.

Problémom však môže byt skutočnosť, že samotná služba zatiaľ neponúka žiadne pokročilejšie štatistiky. Pre správcov väčších účtov v tejto sieti by preto mohla byť užitočná aplikácia Followers+, ktorá poskytne podrobnejšie informácie týkajúce sa obsahu aj používateľov.

. . . .

Dokáže napríklad analyzovať dáta a poskytnúť informácie o tom, kto sú vaši najlepší alebo najhorší „followeri“, ktorý príspevok je najobľúbenejší, či merať priemerný počet lajkov na jednotlivých fotografiách. Niektoré údaje však začne sledovať a vyhodnocovať až od momentu, kedy si aplikáciu spojíte s vašim Instagram účtom.

V bezplatnej verzii len základ

Aplikácia prichádza v troch rôznych verziách. Bezplatná verzia ponúkne základné štatistiky o počte celkových lajkov, priemerných lajkoch na fotkách a podobne. Platená verzia stojí 0,99 eura  a prichádza aj s takzvaným „Insight Pack“, ktorý ponúkne informácie napríklad o najlepšom fanúšikovi.

. . . .

Po zaplatení ďalších 0,99 eura si môžete zakúpiť „Engagement Pack“. Ten ponúka napríklad podrobnejšie informácie o najlepších followeroch či dáta o takzvaných „duchoch“, čo sú vlastne najmenej aktívni používatelia.

Názov

Followers + For Instagram

Podpora iOS

Áno (Odkaz na stiahnutie)

Podpora Android

Áno (Odkaz na stiahnutie)

Podpora Windows Phone

Nie

Nákupy v aplikácii

Áno

Vydavateľ

Tappple

Veľkosť aplikácie

5,8 MB

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.