Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange: Aké číslo má infolinka, kedy sa dovoláte a čo zistíte

Prinášame všetky podstatné informácie o infolinke operátora aj s cenou za takéto volanie.

Tento text patrí do špeciálnej rubriky Nastavenia mobilu a služieb.

Aj napriek tomu, že operátori majú vlastné aplikácie pre vybavenie mnohých požiadaviek, nemálo používateľov preferuje komunikáciu so zákazníckou linkou. Pozreli sme sa na to, kedy sa na infolinku dovoláte a akou sumou je volanie spoplatnené.

Čo môžem vybaviť?

Cez linku operátora si môžete zriadiť nové služby, informovať sa ohľadom tých, ktoré už využívate či zistiť aktuálne ceny produktov. Okrem toho môžete zistiť detaily o práve prebiehajúcich akciách.

Operátori vám poskytnú aj informácie o dostupnosti služieb, faktúrach alebo predajniach.

Kedy sa dovolám a koľko ma to bude stáť?

Zákaznícka linka Orange má číslo 0905 905 905 (skrátené 905) a volania na ňu nie sú pre zákazníkov spoplatňované až do spojenia s operátorom. Následne za minútu hovoru zaplatíte 0,05 eura. Pri ostatných operátoroch je minutá hovoru spoplatnená ako hovor do inej siete.

Dovoláte sa na ňu nonstop – operátori vám budú odpovedať každý deň od 6. do 22. hodiny. Počas zvyšného času a víkendu získate iba automatizované informácie, možnosť zablokovať SIM či podať podnet na neskôr.

Pre zákazníkov s predplatenou kartou má mobilný poskytovateľ automatizovanú hlasovú linku na čísle 444, kde nie je možné spojenie s operátorom. Môžete si na nej však zistiť stav kreditu či jeho platnosť. Zákazníci môžu zároveň využívať aj linku 905.

Orange má vytvorenú aj špeciálnu linku technickej podpory, ktorá je dostupná nonstop. Nachádza sa však na platenom čísle 14 905. Za minútu hovoru zaplatíte 0,60 eura, maximálne však 10 eur za celý hovor. 

V článku sme po publikácii opravili záverečné informácie. Za chybu sa ospravedlňujeme.

Informácie o ďalších operátoroch:

Telekom

O2

Swan

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.