Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Telekom: Aké číslo má infolinka, kedy sa dovoláte a čo zistíte

Prinášame všetky podstatné informácie o infolinke operátora aj s cenou za takéto volanie.

Tento text patrí do špeciálnej rubriky Nastavenia mobilu a služieb.

Aj napriek tomu, že operátori majú vlastné aplikácie pre vybavenie mnohých požiadaviek, nemálo používateľov preferuje komunikáciu so zákazníckou linkou. Pozreli sme sa na to, kedy sa na infolinku dovoláte a akou sumou je volanie spoplatnené.

Čo môžem vybaviť?

Cez linku operátora si môžete zriadiť nové služby, informovať sa ohľadom tých, ktoré už využívate či zistiť aktuálne ceny produktov. Okrem toho môžete zistiť detaily o práve prebiehajúcich kampaniach.

Operátori vám poskytnú aj informácie o dostupnosti služieb, faktúrach alebo predajniach.

Kedy sa dovolám a koľko ma to bude stáť?

Zákaznícka linka Telekomu má číslo 0800 123 456 a volania na ňu nie sú spoplatňované zo siete Telekom ani z ostatných sietí. Dovoláte sa na ňu nonstop – operátori vám budú odpovedať každý pracovný deň od 8. do 21. hodiny. Počas zvyšného času a víkendu nie sú na infolinke a získate iba automatizované informácie a možnosť zablokovať SIM.

Pre zákazníkov s predplatenou kartou Easy má mobilný poskytovateľ automatizovanú hlasovú linku na čísle 123 50, kde nie je možné spojenie s operátorom.  Môžete si na nej dobiť kredit, aktivovať alebo deaktivovať službu či zistiť stav kreditu a jeho platnosť.

Telekom má vytvorenú aj špeciálnu linku technickej podpory, ktorá je v prevádzke nonstop. Dostupná je na bezplatnom čísle 0800 123 777. Riešiť na nej môžete problémy s telefonovaním, internetom alebo televíziou.

Informácie o ďalších operátoroch:

O2

Swan

Orange

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.