Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Telekom: Vianočné výhody k službám, špeciálne tablety

Operátor ponúkne ku kombinácii služieb na výber z viacerých možností. Odmení aj verných.

Od stredy spustí Telekom vianočné akcie. Ku kombináciám pevných a mobilných služieb ponúka viacero doplnkov zadarmo. Dostupné budú aj upravené verzie tabletov pre deti a seniorov. Cloudovú a základnú asistenčnú službu získajú aj existujúci klienti.

V aktuálnom článku prinášame základné informácie z tlačovej konferencie a video s predstavením.

TIP: Mobilným vianočným akciám sme sa venovali v tomto článku:

Magenta 1: S novými benefitmi

Operátor má v ponuke štandardne balík Magenta 1, pri ktorej je nutné skombinovať dve pevné služby a hlasový paušál Happy.

. . Od stredy bude dostupná aj malá Magenta. V rámci nej si budete môcť zvoliť jednu pevnú službu a mobilný paušál.

Ak si obe služby zákazník zvolí aspoň vo variante L alebo vyššom, získa dvojicu výhod.

  • Zľavy pre ďalšie programy Happy pre blízkych a neobmedzené volania do celej skupiny, bonus 50 € na nový telefón
  • bezplatne 1 ďalšiu z týchto služieb: bezpečnostný balík Eset Family; asistenčná služba Pôjdeto vo verzii Premium; Magio Go s archívom; MS Office 365 (len pre firemných zákazníkov s IČO); bonus na smartfón alebo tablet 50 eur; navigácia Sygic; zdieľaná SIM karta s modemom, ku ktorej operátor dá aj 1GB dát naviac.

Presné podmienky cien a výhod pri balíku ešte zisťujeme.

Tablet pre deti či seniorov

Pri jednom z tabletov Huawei je za úvodný poplatok a následný doplatok k dispozícii aj špeciálna edícia tabletov Huawei s jednoduchým ovládaním. Určené budú najmä pre starších klientov alebo deti.

Na zariadení bude dostupné vždy iba jedno prostredie, hoci ide o zhodný typ.

Tablet s verziou pre seniorov respektíve technicky menej zdatných používateľov bude mať jednoduché hlavné menu s 8 položkami. Tie si možno meniť.

Bude sa dať spárovať s pevnou linkou – v zariadení sa nachádza SIM. Keď zazvoní pevná linka, automaticky zazvoní aj tablet a bude možné z neho volať. 

zdroj: Telekom zdroj: Telekom

Súčasťou tabletu bude aj prepaidová karta Easy Pecka, ktorá ponúkne bezplatné surfovanie na internete na 18 dní.

Zariadenie pre deti ponúkne bezpečné prostredie a obsah primeraný ich veku.

zdroj: Telekom zdroj: Telekom

Chýbať nemá ani rodičovská ochrana. Rodič si bude môcť zvoliť čas, počas ktorého bude môcť dieťa stráviť na tablete (hodiny počas dňa alebo časový limit na využívanie). „Kidoz“ rozhranie pre deti bude dostupné v slovenčine aj angličtine.

VIDEO: Predstavenie tabletov pre seniorov a deti, ďalšie informácie o ponuke

Ku každej novej pevnej službe získa klient aj plyšáka – pôjde o maskota televízie Ťuki TV.

zdroj: Telekom zdroj: Telekom zdroj: Telekom zdroj: Telekom

Zariadenia k pevnej linke. Za doplatok

V ponuke naďalej ostanú aj zariadenia za úvodný poplatok a mesačný doplatok - čiže platbu navyše vo výške 6 eur.

K službám cez pevnú sieť môže klient získať konzolu Xbox 360 s Kinect a tromi hrami. Okrem toho budú v ponuke aj tri notebooky Lenovo a dva tablety Huawei. Tablety si možno vziať aj s pevnou linkou, čo doposiaľ nebolo možné. Presné modely a ceny zariadení zisťujeme.

Bonusy pre všetkých s Magentou

Ilustračná snímka Ilustračná snímka Všetci noví a existujúci klienti získajú aj cloudovú službu Magenta Cloud na ukladanie dát na servery. Bude dostupná aj pre existujúcich zákazníkov s Magenta 1.

Každý účastník má 5 GB dát, celá rodina tak získa 20 GB – teda pre štyroch používateľov. Zákazník získa vždy štyri prístupy. Prístup možno prideliť aj známym, dáta si však všetci medzi sebou vidia.

V rámci cloudovej služby bude dostupné aj editovanie obrázkov, filtre fotiek alebo prednastavené zdieľanie pre rodinu. Telekom ponúkne aj aplikácie pre iOS a Android. Pravdepodobne budú sprístupnené ešte do konca roka.

Všetci s Magentou získajú aj balík servisnej pomoci Pôjdeto Light. Zadarmo ponúka nastavenie internetu pri pevných službách, nastavenie e-mailového konta či inštaláciu aplikácií od Telekomu cez infolinku alebo vzdialený prístup. Služba pomôže aj so zálohovaním kontaktov zo smartfónu či tabletu.

Všetko vraj príde naraz

Telekom tvrdí, že neplánuje predstavovať ďalšie ponuky neskôr a všetko zverejnil už dnes. Nemá sa teda stať, že mnohé ďalšie ponuky budú predstavené až do prelomu novembra a decembra. Firma chce vyvrátiť mýtus, že najlepšie ponuky prídu na konci roka.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.