Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Cenový strop pri O2 Fér na faktúru: 40 eur, ale až po aktivácii

Operátor aktiváciu služby spoplatňuje sumou jedno euro mesačne. Využiť ho môžu aj existujúci klienti.

Klienti s O2 Fér a platbou na faktúru si môžu od dnešného dňa aktivovať službu „Férový strop“, s ktorou za faktúru neminú mesačne viac ako 40 eur. O2 Moja Firma operátor zruší.

Mesačne sa za službu Férový strop platí jedno euro, ktoré je v limite 40 eur už započítané.

Čo sa počíta do stropu

. .
Nie všetky služby sú už započítané v cenovom maxime. Zahŕňa volania, SMS a MMS do všetkých slovenských sietí a do celej EÚ – a to pri využívaní služieb zo SR aj z ČR.

Využívať môžete aj internet na deň a internetové balíky, ale bez možnosti obnovy.

Do maxima sa rátajú aj ďalšie extra balíky – s výnimkou dvoch (Volania Svet a Neobmedzené SMS a 50 minút). Do stropu spadá každá, aj viacnásobná aktivácia.

V limite môžu byť aj služby:

  • Jednému neobmedzene
  • Mojim trom
  • Vo Firme neobmedzene
  • Medzi Firmami neobmedzene

„Samozrejme, ak faktúra zákazníka počas fakturačného obdobia s aktivovanou službou Férový strop dosiahne nižšiu sumu než 40 eur, zákazník zaplatí tú nižšiu sumu, inými slovami vždy zaplatí za to čo využije, nikdy však nezaplatí viac ako 40 eur,“ uviedla hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

Doplnené o 14:25: Akcia sa dá kombinovať aj s bonusom za prenos čísla 5 eur mesačne, ak ho zákazník má. Operátor výhodu v lete zrušil.

Aktivácia služby

Strop je možné aktivovať cez Moje O2, v predajni alebo cez zákaznícku linku 949. Možná je aj SMS aktivácia v tvare „FERSTROP A“ a správu pošlete na číslo 99 222. Deaktivácia je v tvare „FERSTROP D“.

Služba bude aktívna hneď a platná počas celého zúčtovacieho obdobia. Automaticky sa predlžuje aj do ďalších období. Prípadná deaktivácia prebehne na konci fakturačného obdobia.

Moja Firma končí

Operátor zároveň ukončí predaj služby Moja firma, pri ktorej bol limit na všetky služby 44 eur. O2 Fér na faktúru je totiž dostupná aj pre podnikateľov.  „Nie je preto nutné komplikovať cenníky ďalšou ponukou. Zákazníkov, ktorí program O2 Moja firma využívajú, sa toto vôbec nedotkne,“ uviedlo O2 v tlačovej správe.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.