Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nová Nokia 230: Kov aj dve SIM karty

Microsoft uvádza do predaja svoj nový lacný telefón s klasickou konštrukciou.

Ponuka klasických telefónov od firmy Microsoft sa rozšírila o novinku Nokia 230, respektíve variant s podporou dvoch SIM kariet - 230 Dual SIM.

Ide o telefón postavený na platforme Series 30+. Okrem iného ponúka 2,8-palcový displej s rozlíšením 240 × 320 pixelov. Má 16 MB RAM, podporuje pamäťové karty microSD (do kapacity 32 GB) a nechýba ani hlavný 2-megapixelový fotoaparát a predná 2-,megapixelová kamera.

Nokia 230 Nokia 230

Telefón ponúka základnú konektivitu, ktorá zahŕňa GSM 900MHz/1800MHz a podporu Bluetooth 3.0. Za povšimnutie stojí aj FM rádio či microUSB port na nabíjanie. Nechýba ani 3,5mm jack na pripojenie napríklad slúchadiel.

Nokia 230 Nokia 230

Novinka má rozmery 124,6 × 53,4 × 10,9 mm a hmotnosť 91,8 g. Hoci väčšina tela je polykarbonátová, zadná strana je hliníková, čo by malo zvyšovať celkovú odolnosť telefónu. V útrobách inak nájdeme batériu s kapacitou 1 200 mAh, ktorá by mala ponúknuť pohotovosť do 27 dní pri použití jednej SIM karty.

Predaj Nokia 230 štartuje v decembri, pričom cena bola stanovená na 55 dolárov bez dane. Podobnú čiastku môžeme očakávať aj v eurách.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.