Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

LG G4 dostáva v Európe aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow

Nový firmvér optimalizuje výdrž batérie a správu pamäte. Prináša tiež nové možnosti pre odomykanie zariadenia.

Spoločnosť LG začala v Európe s uvoľňovaním aktualizácie postavenej na Androide 6 Marshmallow pre vlajkový smartfón G4. Po minulomesačnom skúšobnom sprístupnení v Poľsku sa tak tento mesiac dočkajú aj majitelia v ostatných európskych štátoch a tiež domovskej Kórei. Upozorňuje na to server GSMarena.com.

Nový firmvér má veľkosť 1,55 GB a získať sa dá zatiaľ len prostredníctvom nového synchronizačného nástroja LG Bridge. Podľa zverejnených informácií ešte nie je dostupný pre všetkých používateľov, ale dostal sa len k niekoľkým šťastlivcom v Portugalsku, Poľsku, Rumunsku, Nemecku, Španielsku, Turecku, Veľkej Británii, Maďarsku a Švajčiarsku.

. . . . . .

Lepšia správa nastavení a oprávnení aplikácií - Pribudli nové nastavenia pre odomykanie pomocou Knock kód - Tichý režim sa zaradil medzi zvukové profily (Zdroj: LG)

Aktualizovaním používatelia získajú funkcie z Androidu 6 Marshmallow a množstvo vylepšení od výrobcu. Optimalizovaná bola predovšetkým výdrž batérie, správa pamäte a automatická kontrola jasu zariadenia.

Popritom výrobca zdokonalil správu nastavení a oprávnení pre aplikácie. Integroval tiež priamu možnosť pre zdieľanie obsahu do systému. Pribudli aj nové možnosti pre odomykanie zariadenia cez Knock Code.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.