Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mobilný Windows 10 je opäť bližšie k vydaniu. Microsoft sprístupnil Enterprise edíciu

Dostupná je prostredníctvom Microsoft Developer Network.

Americká spoločnosť včera urobila dôležitý krok, keď uvoľnila Enterprise edíciu systému Windows 10 Mobile pre MSDN predplatiteľov.

Zdá sa tak, že Microsoft je už pripravený na príchod systému na trh. Prvé z vybraných zariadení Lumia (mimo aktuálne vlajkové lode) sa ho dočkajú už 14. decembra. Na informáciu upozornil web Windows Central.

Windows 10 Mobile Enterprise nesie označenie „1511“, tak ako nedávna veľká aktualizácia pre desktopy. Ide tak o novembrovú verziu systému. Treba však pripomenúť, že zostavenie nie je určené širokej verejnosti. Tá dostane finálnu verziu prostredníctvom OTA aktualizácie.

Krátko po zverejnení správ sa však ukázalo, že dostupné ISO má menej ako 1 MB, pričom obsahuje jediný XML súbor. Špekuluje sa tak o akomsi aktivátore inštalácie, prípadne o chybe zo strany Microsoftu. Ten na vydanie systému oficiálne neupozornil.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.