Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Asus videom pripomína Zenfone Max. Chystá sa štart predaja?

V reklame spoločnosť znovu upozorňuje na prednosti smartfónu Zenfone Max.

Asus Zenfone Max, ktorý bol predstavený začiatkom augusta, sa mal dostať na trh už v októbri. Ani dnes, skoro 4 mesiace po jeho prezentovaní verejnosti, sa však smartfón nepredáva. Ako ale informuje portál Phone Arena, vydanie nového reklamného videa môže naznačovať skorý príchod na trh.

Vo videu výrobca vyzdvihuje predovšetkým výdrž smartfónu (až 38 dní v stand-by režime), fotoaparát s množstvom funkcií (napríklad laserový autofokus, Super HDR alebo Selfie Panorama) a dizajn. Spomína sa aj procesor Snapdragon 410 či nadstavba ZenUI.

Asus Zenfone Max (zdroj: Asus) Asus Zenfone Max (zdroj: Asus)

Smartfón Zenfone Max bol predstavený spoločne so Zenfonom 2 Laser a Zenfonom 2 Deluxe. Vybavený je 5000mAh batériou a 5,5-palcovým displejom s rozlíšením 720p, ktorý je chránený sklom Gorilla Glass 4. Predný fotoaparát sníma v rozlíšení 5 Mpx, zatiaľ čo zadná kamera zvláda aj 13 Mpx. Za zmienku ďalej stoja aj 2 GB operačnej pamäte, 16GB úložisko či podpora LTE sietí.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.