Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tieto smartfóny Lenovo majú dostať nový Android Marshmallow

Na webe sa objavila uniknutá roadmapa aktualizácie produktov.

Výrobcovia mobilných zariadení by od začiatku budúceho kalendárneho roka mali naplno (u podporovaných modelov) začať s prechodom na najnovší Android – čiže Android 6.0 s kódovým označením Marshmallow.

Výnimku nemá predstavovať ani firma Lenovo. Výrobca síce zatiaľ oficiálne o prechodoch nehovorí, no na internete sa aspoň objavil uniknutý plán prechodov na nový systém. Na tému upozorňuje web GSMArena.com.

Z roadmapy má okrem iného vyplývať, že ako prvý má Marshmallow dostať medzinárodná verzia K3 Note. Udeje sa tak v marci 2016. Potom majú nasledovať (čínske) verzie Vibe X3 a Vibe P1.

V priebehu nasledujúcich mesiacov sa pridajú ďalšie modely. Napríklad pôjde o čínsku verziu K3 Note či medzinárodné verzie modelov A7000, Vibe P1 a Vibe S1. V júli by sa k nim mali pridať medzinárodné verzie Vibe X3 a A7000 Plus.

zdroj: GSMArena.com zdroj: GSMArena.com

Nie je jasné, či ide o kompletný zoznam. Zároveň predpokladáme, že Android 6.0 dostanú aspoň niektoré z tabletov. Napríklad Yoga Tab 3 Pro, pre ktorý dokonca predstavili špeciálnu bundu ako príslušenstvo. Má slúžiť ako plátno pre zabudovaný pico projektor.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.