Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OnePlus Mini vraj príde čoskoro. Ponúkne osemjadro a 4 GB RAM

Menšia verzia vlajkovej lode by mala ponúknuť Full-HD displej a Android Lollipop.

Spoločnosť OnePlus údajne pripravuje zmenšenú verziu svojej vlajkovej lode OnePlus 2. Informácie vychádzajú z údajov, ktoré unikli z benchmarku GFX Bench, píše server GSM Arena.

Unikli údaje o možnej novinke z dielne výrobcu OnePlus (zdroj: GFX Bench) Unikli údaje o možnej novinke z dielne výrobcu OnePlus (zdroj: GFX Bench)

Zariadenie nesie pracovný názov OnePlus Mini a podľa zdroja ponúkne displej s uhlopriečkou 4,6 palca a rozlíšením 1920 × 1080 pixelov. Poháňať by ho mal procesor Snapdragon 810 s ôsmimi jadrami a grafickým čipom Adreno 430. Spomínajú sa tiež 4 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB vnútorného úložného priestoru.

Smartfón OnePlus 2 sa môže čoskoro dočkať zmenšenej verzie (zdroj: Oppomart) Smartfón OnePlus 2 sa môže čoskoro dočkať zmenšenej verzie (zdroj: Oppomart)

Benchmark takisto prezrádza prítomnosť dvojice fotosnímačov. Zadný s rozlíšením 12 MPx doplní predný 5-MPx fotoaparát. Za operačný systém výrobca zrejme zvolí Android Lollipop vo verzii 5.1.1.

Naopak, údaje o kapacite batérie zatiaľ chýbajú. Takisto zatiaľ nie je isté, ako bude vyzerať vonkajšie vyhotovenie telefónu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.