Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dopravné spravodajstvo RTVS už aj pre Windows Phone

Telerozhlas má svoju dopravnú aplikáciu pre ďalší mobilný operačný systém.

Zelená vlna Zelená vlna Rozhlas a televízia Slovenska od dnes ponúka aplikáciu Zelená vlna aj pre systém Windows Phone. Má ponúkať obdobné funkcie, ako verzie pre ostatné platformy.

V aplikácii nájdete aktuálne dopravné udalosti a železničné priecestia, zábery kamier z cestnej premávky alebo poslednú odvysielanú Zelenú vlnu RTVS v zvukovej podobe. Dostupná je aj možnosť nahlasovania dopravných udalostí.

„Funkcie aplikácie budú priebežne upravované a vylepšované aj na základe pripomienok a hodnotení používateľov Zelenej vlny RTVS,“ uviedol telerozhlas v tlačovej správe.

Aplikáciu si stiahlo 64-tisíc ľudí

RTVS uviedla, že verziu pre Android zariadenia si doteraz stiahlo 41-tisíc ľudí. 21-tisíc stiahnutí zaznamenala Zelená vlna pre iOS

„V uplynulom mesiaci použilo aplikáciu priemerne 15-tisíc ľudí a zaznamenala takmer 6-tisíc unikátnych používateľov,“ uviedla k štatistikám verejnoprávna inštitúcia.

Telerozhlas chce začiatkom budúceho roka ponúknuť v aplikácii ďalšie dopravné kamery a nové štatistické funkcie. Má ísť napríklad o počet vozidiel alebo druh (automobil, motocykel či nákladné auto).

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.