Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dopravné spravodajstvo RTVS už aj pre Windows Phone

Telerozhlas má svoju dopravnú aplikáciu pre ďalší mobilný operačný systém.

Zelená vlna 3 Zelená vlna Rozhlas a televízia Slovenska od dnes ponúka aplikáciu Zelená vlna aj pre systém Windows Phone. Má ponúkať obdobné funkcie, ako verzie pre ostatné platformy.

V aplikácii nájdete aktuálne dopravné udalosti a železničné priecestia, zábery kamier z cestnej premávky alebo poslednú odvysielanú Zelenú vlnu RTVS v zvukovej podobe. Dostupná je aj možnosť nahlasovania dopravných udalostí.

„Funkcie aplikácie budú priebežne upravované a vylepšované aj na základe pripomienok a hodnotení používateľov Zelenej vlny RTVS,“ uviedol telerozhlas v tlačovej správe.

Aplikáciu si stiahlo 64-tisíc ľudí

RTVS uviedla, že verziu pre Android zariadenia si doteraz stiahlo 41-tisíc ľudí. 21-tisíc stiahnutí zaznamenala Zelená vlna pre iOS

„V uplynulom mesiaci použilo aplikáciu priemerne 15-tisíc ľudí a zaznamenala takmer 6-tisíc unikátnych používateľov,“ uviedla k štatistikám verejnoprávna inštitúcia.

Telerozhlas chce začiatkom budúceho roka ponúknuť v aplikácii ďalšie dopravné kamery a nové štatistické funkcie. Má ísť napríklad o počet vozidiel alebo druh (automobil, motocykel či nákladné auto).

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.