Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vyšla nová testovacia verzia mobilného Windows 10. Posledná v tomto roku

Či sa aktualizácia stihne dostať aj do oficiálnej distribúcie, zatiaľ nie je známe.

zdroj: redakcia zdroj: redakcia Microsoft sprístupnil novú kumulatívnu aktualizáciu mobilnej verzie Windows 10. Tentoraz netradične pre všetkých testerov (fast aj slow ring). Výnimočne nie je známy ani zoznam zmien. Spoločnosť o dostupnosti novej verzie informovala na svojom blogu.

Nové zostavenie nesie označenie 10586.36, ide tak len o menšiu úpravu za cieľom vyriešiť problémy na základe odozvy od používateľov.

Viceprezident spoločnosti a šéf Windows Insider programu Gabriel Aul navyše oznámil, že z dôvodu nadchádzajúcich sviatkov ide o posledný zásah do systému v priebehu tohto roka. Nevylúčil však, či sa update v najbližších dňoch stihne dostať aj do oficiálnej distribúcie. Pri poslednej príležitosti totiž testovanie kumulatívnej aktualizácie trvalo len týždeň.

Windows 10 Mobile sa po prvý raz v oficiálnej podobe predstavil v útrobách noviniek Microsoftu – Lumie 550, 950 a 950 XL, ktoré debutovali len pred pár týždňami. Hodnoteniu operačného systému sme sa tento týždeň venovali v samostatnom článku.

Pre staršie Lumie by mal byť dostupný už čoskoro, ak však nechcete čakať, môžete využiť náš návod a zapojiť sa do Windows Insider programu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.