Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Operátori: Objednávku cez e-shop vybavíte už len dnes. Avšak iba u dvoch

Ak sa bojíte, že vám objednávka nepríde do Vianoc, choďte radšej na predajňu.

Operátori majú každoročne najväčší nápor objednávok v predvianočnom období. Telekom a O2 uvádzajú, že ak si službu objednáte cez e-shop, do štvrtka vám už asi nepríde.

Podľa zákazníckej linky O2 by mali byť do Vianoc doručené objednávky, ktoré boli zadané do soboty do 15. hodiny. Telekom garantoval doručenie do stredy 23. decembra pri objednávkach zadaných do 16. decembra.

Hovorkyňa Orangeu Alexandra Piskunová uviedla, že operátor stihne doručiť objednávky, ktoré budú vytvorené maximálne počas dnešného dňa. Zákaznícke centrum 4ky tvrdí, že predplatené karty do objednané najneskôr počas dnešného dňa prídu tiež do stredy.

V niektorých prípadoch sa však môže stať, že tovar príde aj pri objednaní po uvádzaných hraničných termínoch. Spoliehať sa na to ale nemôžete. Ak má ísť napríklad o darček, odporúčame navštíviť predajňu operátora.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.