Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Chystaný smartfón LeTV Max Pro má priniesť pokrokové snímače

Novinka by mala byť predstavená už začiatkom budúceho roka.

LeTV chystá skoré uvedenie nového high-endového smartfónu Max Pro, ktorý by okrem iného mohol pútať pozornosť aj zaujímavou výbavou z pohľadu biometrických snímačov.

Ako uvádza napríklad GSMArena.com, novinka by mala ponúknuť nielen snímač dúhovky, ale zároveň aj takzvaný ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. Ten nevyžaduje prítomnosť fyzického tlačidla a môže byť umiestnený aj pod povrchom telefónu.

zdroj: Gizmochina.com zdroj: Gizmochina.com

LeTV Max Pro sa zrejme dočká oficiálneho predstavenia už začiatkom budúceho mesiaca – 5. januára počas tlačovej prezentácie firmy pri príležitosti štartu CES 2016.

Ďalej by mal smartfón ponúknuť 5,5-palcový displej s rozlíšenom 2 560 × 1 440 pixelov, 4 GB RAM, 64 GB ROM, 21-megapixelový hlavný fotoaparát a 4-megapixelovú kameru či nový Android 6.0 Marshmallow. Čipsetom vraj bude Snapdragon 820.

Samsung má vlastniť výhradné právo na Snapdragon 820 až do apríla 2016
Samsung má vlastniť výhradné právo na Snapdragon 820 až do apríla 2016

Exkluzivita by mohla v roku 2016 spomaliť rozbehnutie trhu so smartfónmi.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.