Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lenovo potvrdilo K4 Note, príde čoskoro

Novinka od čínskej firmy Lenovo nadviaže na model K3 Note.

Spoločnosť Lenovo potvrdila, že chystá nástupcu modelu K3 Note. Pôjde o novinku, ktorá má niesť oficiálne označenie K4 Note, písal web GSMArena.com.

Chystaný tabletofón K4 Note má ponúknuť 3 GB operačnej pamäte RAM (o 1 GB viac ako predchodca), čo vyplýva z oficiálnej upútavky.

zdroj: GSMArena.com zdroj: GSMArena.com

Ďalšie parametre sú stále len v rovine neoficiálnych informácií. K4 Note by mal disponovať kovovou konštrukciou, čipsetom Helio X10 od MediaTek, 32 GB vnútorného flash priestoru a podľa všetkého aj snímačom odtlačkov prstov.

Predstavenie K4 Note sa má udiať v dohľadnej dobe. Nie je vylúčené, že firma Lenovo využije k predstaveniu už januárové podujatie CES 2016 v Las Vegas.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.