Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Smartfón Lenovo K4 Note bude mať snímač odtlačkov prstov aj NFC

Podľa pozvánok pre médiá má byť predstavený 5. januára v Naí Dillí, hlavnom meste Indie.

Predstavenie nástupcu Lenova K3 Note bolo ešte pred pár dňami očakávané počas konferencie CES 2016 v Las Vegas. Podľa serveru GSM Arena sa tak však neudeje a smartfón K4 Note by sa mal oficiálne ukázať 5. januára v hlavnom meste Indie. Výrobca navyše prostredníctvom indického účtu na Twitteri avizoval, že spomínané zariadenie bude vybavené aj snímačom odtlačkov prstov a NFC čipom.

Nový dátum predstavenia pochádza z pozvánok rozposlaných výrobcom. Určené boli médiám, pričom nabádali na udalosť v meste Naí Dillí v Indii.

Tieto smartfóny Lenovo majú dostať nový Android Marshmallow
Tieto smartfóny Lenovo majú dostať nový Android Marshmallow

Na webe sa objavila uniknutá roadmapa aktualizácie produktov.

Smartfón Lenovo K4 Note dostane okrem snímača odtlačkov prstov a NFC a 3 GB operačnej pamäte RAM. „Pošuškáva“ sa aj o použití osemjadrového čipsetu Helio X10 z dielne MediaTeku či 32 GB vnútornej pamäte.

Otázna je aj verzia predinštalovaného systému, pričom u Lenova je použitie Androidu už skoro nepísaným pravidlom. Mnohí výrobcovia ale aj v týchto dňoch uvádzajú na trh zariadenia, ktoré disponujú len postarším Androidom Lollipop.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.