Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Smartfón Lenovo K4 Note bude mať snímač odtlačkov prstov aj NFC

Podľa pozvánok pre médiá má byť predstavený 5. januára v Naí Dillí, hlavnom meste Indie.

Predstavenie nástupcu Lenova K3 Note bolo ešte pred pár dňami očakávané počas konferencie CES 2016 v Las Vegas. Podľa serveru GSM Arena sa tak však neudeje a smartfón K4 Note by sa mal oficiálne ukázať 5. januára v hlavnom meste Indie. Výrobca navyše prostredníctvom indického účtu na Twitteri avizoval, že spomínané zariadenie bude vybavené aj snímačom odtlačkov prstov a NFC čipom.

Nový dátum predstavenia pochádza z pozvánok rozposlaných výrobcom. Určené boli médiám, pričom nabádali na udalosť v meste Naí Dillí v Indii.

Smartfón Lenovo K4 Note dostane okrem snímača odtlačkov prstov a NFC a 3 GB operačnej pamäte RAM. „Pošuškáva“ sa aj o použití osemjadrového čipsetu Helio X10 z dielne MediaTeku či 32 GB vnútornej pamäte.

Otázna je aj verzia predinštalovaného systému, pričom u Lenova je použitie Androidu už skoro nepísaným pravidlom. Mnohí výrobcovia ale aj v týchto dňoch uvádzajú na trh zariadenia, ktoré disponujú len postarším Androidom Lollipop.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.