Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Xiaomi Mi 5: Unikli nové obrázky, dostane aj väčšiu verziu

Čínska firma Xiaomi má okrem modelu Mi 5 chystať aj Mi 5 Plus.

Na internete sa objavil nový obrazový materiál, ktorý má detailnejšie zachytávať chystanú vlajkovú loď od Xiaomi: model Mi 5. Ten by mohol byť predstavený už na začiatku budúceho roka.

Obrazový materiál okrem iného zachytáva štyri farebné verzie, v ktorých by sa Xiaomi Mi 5 mal ponúkať: čiernu, bielu (striebornú), ružovú a zlatú.

zdroj: Weibo zdroj: Weibo zdroj: Weibo zdroj: Weibo

Obrázky tiež predbežne potvrdzujú predchádzajúce správy, že Mi 5 by mal mať snímač odtlačkov prstov integrovaný do fyzického tlačidla Home. Ak by bol použitý ultrazvukový snímač, fyzické tlačidlo by nebolo potrebné.

zdroj: Weibo zdroj: Weibo zdroj: Weibo zdroj: Weibo

Z pohľadu výbavy, očakávať môžeme high-endové parametre. Údajne smartfón ponúkne nový čipset Snapdragon 820, 5,2-palcový displej s Full HD alebo QHD rozlíšením, 3 GB RAM / 32 GB ROM alebo 4 GB RAM / 64 GB ROM či 16-megapixelový hlavný fotoaparát a 8-megapixelovú prednú kameru, písali Timesnews.co.uk či Phonearena.com. Batéria by mala mať kapacitu 3 600 mAh, operačným systémom už bude zrejme Android 6.0 Marshmallow.

Pomerne novou informáciou sú správy o väčšej verzii vlajkovej lode, ktorá by sa mohla objaviť súbežne. Pôjde o Xiaomi Mi 5 Plus.

Mohla by ponúknuť 5,5 či 5,7-palcový displej s QHD rozlíšením, 4 GB RAM, 32 GB ROM či 16-megapixelový hlavný fotoaparát. Aj tento smartfón má mať zabudovaný snímač odtlačkov prstov do predného tlačidla Home.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.