Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

HP Falcon s Windows 10 Mobile je zrejme reálny, možno príde onedlho

Novinka by mohla debutovať vo februári na MWC 2016.

Prvotné informácie o zariadení „HP Falcon“ vzbudili skôr rozporuplné reakcie, keďže ich pôvod bol dosť sporný. Postupne sa však objavujú stále nové správy, ktoré existenciu tohto high-endového smartfónu s mobilným Windows 10 potvrdzujú.

Ako uvádza napríklad web GSMArena.com, podľa najnovších správ by spomínané zariadenie mohlo debutovať na februárovom MWC 2016 v Barcelone. Na druhej strane však zdroje tvrdia, že HP sa ešte musí finálne rozhodnúť, či dá zariadeniu takpovediac „zelenú“.

Ak by sa smartfón HP Falcon stal realitou, podľa všetkého by mal využívať progresívny čipset Snapdragon 820. K tomu sa má pridať  5,8-palcový displej s QHD rozlíšením, 20-megapixelový hlavný fotoaparát či 12-megapixelová predná kamera.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.