Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sony Xperia Z6 Lite má ponúknuť Snapdragon 650

Novinka od Sony má byť predstavená budúci rok.

Firma Sony má podľa najnovších nepotvrdených správ budúci rok uviesť na trh aj nový smartón Xperia Z6 Lite, ktorý bude spadať do rodiny Xperia Z6.

Okrem iného má ponúknuť 5-palcový displej nejasného rozlíšenia, kovovú zadnú stranu a šesťjadrový čipset Qualcomm Snapdragon 650 (pôvodne známy ako Snapdragon 618. Telefón by mohol orientačne stáť okolo 350 eur a mal by sa objaviť zarovno s ďalšími členmi rodiny Xperia Z6. Upozornila na to stránka PhoneArena.com.

Okolo budúcoročných mobilných noviniek od Sony sa však objavujú rôzne zvesti. Pôvodne sa tvrdilo, že Sony ponúkne minimálne päticu nových modelov Xperia Z6.

Malo ísť o 4-palcový Xperia Z6 Mini, 4,6-palcový Xperia Z6 Compact, ďalej 5,2-palcový smartfón Xperia Z6, 5,8-palcový Xperia Z6 Plus a napokon 6,4-palcový Xperia Z6 Ultra. Neskôr sa ale uvádzalo, že veľkých noviniek bude menej.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.