Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bonus na prenos čísla v Telekome končí. O2 ho predlžuje

Telekom nebude od piatka zvýhodňovať zákazníkov za prenos čísla od konkurencie.

Ilustračná snímka Ilustračná snímka
Už len dva dni máte na to, aby ste využili bonus na prenos čísla do Telekomu. O2 predlžuje bonus o mesiac. Orange a jeho značkový operátor FunFón majú zatiaľ výhodu za prenos do odvolania.

Telekom bude bonus poskytovať do 31. decembra tohto roka. O2 potvrdilo, že bonus predlžuje do 31. januára

Čo operátori ponúkajú?

Telekom – Dáva bonus, ktorý sa môže vyšplhať až na sumu 200 eur pri najvyšších paušáloch. Ide pritom o mesačnú zľavu na paušál:

  • 2,5 eura mesačne pri Happy XS a S - celkovo 50 eur
  • 5 eur mesačne pri Happy M, L a XL volania - celkovo 100 eur
  • 7,50 eura mesačne pri Happy XL, XXL a Profi - celkovo 150 eur

Každý klient získa aj jednorazový bonus na mobilné zariadenie k paušálu vo výške 50 eur – nezáleží pritom, ktorý program si zvolíte. Zľava na mobil sa uplatní okamžite. Zákazník, ktorý vás odporučil, dostanete zľavu 2,5-eura mesačne na 20 mesiacov na ktorýkoľvek paušál a 50-eurový bonus na mobil. Existujúci klient môže odporučiť maximálne dvoch klientov.

O2 – Ak prejdete na O2 paušál, počas 40-mesiacov získate od operátora 5-eurovú zľavu z faktúry. Spolu ide o bonus vo výške 200 eur. Tento bonus získajú aj zákazníci, ktorí O2 Paušál už majú a do O2 niekoho na paušál odporučia.

Operátor pritom nijako neznižuje bonus pri lacnejších paušáloch – pri všetkých programoch ide o 5-eur.

Orange – Aj Orange má zľavu na Ideálne paušály pri prenose čísla na Ideálny paušál. Ak si objednáte paušál, ktorý stojí od 10 do 19,99 eura mesačne, na 20 mesiacov získate 2,5-eurovú zľavu. Spolu ide o bonus v hodnote 50 eur.

Pri vyšších paušáloch od 20 do 29,99 eura mesačne dostanete 5-eurovú zľavu, čo sa rovná bonusu 100 eur. Ak platíte nad 30 eur dostanete 7,5-eurové zvýhodnenie. Opäť na 20 mesiacov, čo sa rovná 150-eurovej zľave.

Na výber bol aj iný druh bonusu – lacnejší mobil pri kúpe spolu s paušálom. Doplnené, 3.1. o 18. hodine: Bonus na prelome rokov skončil (bližšie informácie). Nižšie uvádzame jeho princíp: ak si klient vybral paušál od 10 do 19,99 eura mesačne, dostal 100-eurový bonus na nákup mobilu. Pri poplatku od 20 do 29,99 eura vzrástol na 150 eur, nad 30 eur dosahovala zľava 200 eur. Tá platila už z dotovanej ceny. Nebolo možné ju kombinovať so zľavou z mesačného poplatku.

Ak si prenesiete číslo do FunFónu, získate internet na pol roka zadarmo s 500 MB mesačne.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.