Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ZTE chystá veľkú novinku, možno pôjde o Nubia Z11

Novinka bude predstavená už začiatkom budúceho roka.

zdroj: Gizmochina.com zdroj: Gizmochina.com Čínska spoločnosť ZTE, pod ktorú spadá jej značka Nubia, avizovala dôležitú prezentáciu na začiatku januára budúceho roka. Konkrétne by mala 5. januára 2016 predstaviť niečo významné, písal web Gizmochina.com.

Nie je veľkým prekvapením, že upútavka publikovaná na sociálnej sieti Weibo neprezrádza nič bližšie. Médiá však špekulujú o dvoch novinkách, ktoré by mohli prichádzať do úvahy. Prípadne sa dočkáme prekvapenia.

Jednou z noviniek by mohla nová vlajková loď v podobe produktu Nubia Z11. Podľa predchádzajúcich správ, nový smartfón by mohol ponúknuť kovové telo, 4 GB operačnej pamäte RAM, 21-megapixelový hlavný fotoaparát, čipset Qualcomm Snapdragon 820 či 5,2-palcový displej s rozlíšením 2K.

Na druhej strane nie je vylúčené, že nebude predstavené nové zariadenie, ale bude spustená stránka Nubia.com s medzinárodným pôsobením. ZTE si už doménu nubia.com nedávno získala pre seba za pomerne vysokú sumu 2 mil. dolárov. Túto variantu by mohlo podporovať známe zvolanie „Hello, World“ na upútavke.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.