Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka má v ponuke ďalšie mobily. Najmä pre nenáročných používateľov

Nováčik začal na vybraných poštách predávať nové mobilné telefóny. Oficiálne o tom nehovorí.

. .
Štvrtý mobilný operátor začal predávať ďalšie mobily na predajných miestach Slovenskej pošty. Zatiaľ však nie sú dostupné na všetkých približne päťsto poštách, na ktorých predáva 4ka zariadenia.

Do ponuky pribudol CPA Halo 11 za cenu 34 eur. Je to zariadenie určené najmä pre seniorov s 2,4-palcovým displejom s rozlíšením 220 x 176 pixelov. Telefón podporuje micro SD a FM rádio. Na zadnej strane sa nachádza 0,3 MPx fotoaparát a LED svetlo. Model Halo 11 podporuje iba 2G sieť.

Za 22 eur predáva 4ka aj dual SIM mobil Mobiola MB1200 s 2,2-palcovým displejom s nízkym rozlíšením 176x220 pixelov a tlačidlovým panelom. Zariadenie má základný 2 MPx fotoaparát a LED blesk. Podporuje aj micro SD karty a FM rádio. Opäť podporuje iba 2G sieť.

Do ponuky pribudol ešte lacnejší tlačidlový mobil LG B200 s 1,45-palcovým displejom bez fotoaparátu a s podporou FM rádia. Opäť je iba s podporou staršej 2G siete. Jeho cena je 18,50 eura.

Spomínané mobily sa za obdobnú cenu predávajú aj v overených internetových obchodoch. Naďalej sú v ponuke aj ďalšie zariadenia. Iba dva z nich podporujú 4G sieť.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.