Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange zrušil zľavu na mobil pri prenose čísla. Základný bonus ostal

Operátor už nedáva zvýhodnenie za prenos čísla na mobilné zariadenie. Naďalej ho poskytuje vo forme zľavy na mesačný poplatok.

Orange v rámci vianočnej ponuky dával na výber z dvoch bonusov za prenos čísla. Od 1. januára jeden z nich zrušil. Stále však nie je známe, dokedy bude platiť zľava na mesačný poplatok.

Bonus na mobil ste mohli využiť pri 24-mesačnej viazanosti a s minimálnou mesačnou úhradou 10 eur. Zľava bola odstupňovaná podľa výšky poplatku do troch úrovní a predstavovala výšku zľavy 100, 150 alebo 200 eur.

ikona orange ikona orange Zľava z faktúry za prenos

Naďalej platí možnosť pripisovania bonusu za prenos čísla – zákazníkovi sa uplatňuje ako zľava z faktúry po 2,5 až 7,50 eura mesačne – podľa výšky mesačného poplatku v priebehu 20 mesiacov.

Celkovo sa tak dá usporiť 50 až 150 eur. Orange stále nehovorí, dokedy bude akcia v platnosti – má to byť do odvolania.

Aj O2 a FunFón

Podobné zľavy má aj O2. Ak prejdete na O2 paušál, počas 40-mesiacov získate od operátora 5-eurovú zľavu z faktúry. Dobou splácania prípadného akciového telefónu s využitím dotácie sú pri ňom dva roky.

Bonus získajú aj zákazníci, ktorí O2 Paušál už majú a do O2 niekoho na paušál odporučia. Ponuka platí do 31. januára.

Bonus za prenos má aj značkový operátor FunFón, ktorého prevádzkuje Orange. Za migráciu na predplatenú kartu získate 500 MB internetový balík mesačne na pol roka. Bonus je v platnosti do odvolania.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.