Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

FunFón: 10-eurový balík s tisíckou minút alebo SMS pokračuje

Značkový poskytovateľ sa rozhodol predĺžiť platnosť balíka Centofka na ďalšie tri mesiace.

FunFón, produkt mobilného operátora Orange, predĺžil možnosť aktivácie balíka Centofka, ktorý obsahuje tisíc minút, SMS alebo MMS do všetkých sietí na Slovensku. Pôvodne malo byť možné aktivovať tento balík iba do konca minulého roka.

Centofku môžete po aktivácii využívať pol roka. Priemerne vás tak bude stáť minúta hovoru či správa jeden cent. Naďalej je uplatňovaná sekundová tarifikácia. V prípade, že budete mať dostatočný kredit, balík sa vám bude obnovovať automaticky každý mesiac.

Ponuka bola podľa infolinky Orangeu predlžená do 31. marca tohto roka – dovtedy ho treba aktivovať.

Balík Centofka je dostupný pre klientov s profilom FunFón Férovka. Aktuálna cena za minútu hovoru a jednu správu je vo FunFóne 7 centov.

Aj s 500 MB zadarmo

500 MB dát stojí u značkového poskytovateľa 5 eur mesačne. Pri prenose čísla získate tento balík na pol roka bezplatne. Reálne tak môžete mať tisíc jednotiek na volania či písanie správ a 500 MB internet na pol roka spolu za 10 eur mesačne. 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.