Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Línia smartfónov Oppo F sľubuje kvalitné fotoaparáty a príjemný dizajn

Napriek solídnej výbave a dizajnu vlajkových lodí zrejme nepôjde o najvyššiu cenovú kategóriu.

Čínska spoločnosť Oppo, ktorej smartfóny si môžu zakúpiť aj našinci, je známa výkonnými zariadeniami s príjemným dizajnom a ešte príjemnejšou cenovkou. Vlajkové lode tohto výrobcu sa navyše chvália kvalitnými fotoaparátmi, čo firma zrejme plánuje využiť.

Ako totiž informoval web Android Authority, práve fotoaparáty budú podľa všetkého hlavným lákadlom novej línie Oppo F. Prvého prírastku do rodiny, smartfónu Oppo F1, by sme sa mali dočkať už tento mesiac.

Oppo F1 je s veľkou pravdepodobnosťou vyobrazený aj na „teaseri“, ktorý zvýrazňuje pomerne tenké a zrejme aj kovové telo. Obrázok navyše naznačuje, že displej by mohol byť krytý 2,5D zakriveným sklom. Je však potrebné podotknúť, že nejde o oficiálne informácie.

Ukážka znázorňuje zrejme prvý smartfón zo série Oppo F (zdroj: Android Authority) Ukážka znázorňuje zrejme prvý smartfón zo série Oppo F (zdroj: Android Authority)

Podľa slov jedného z predstaviteľov spoločnosti línia F „zdedí“ solídne fotoaparáty a príjemný dizajn po vlajkových lodiach. To by mohlo naznačovať, že smartfóny Oppo F nebudú spadať do vyššej triedy.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.