Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Xiaomi Mi 5: Výrobca potvrdil výbavu aj termín príchodu

Novinka od čínskej firmy Xiaomi klope na dvere.

Zdá sa, že smartfón Le Max Pro od LeTV nebude veľmi dlho jediným zariadením s novým čipsetom Snapdragon 820.

Spoluzakladateľ čínskeho výrobcu Xiaomi totiž prostredníctvom sociálnej siete Weibo potvrdil viaceré detaily ohľadne pripravovaného Xiaomi Mi 5. Na tému upozornili Gizmochina.com či Neowin.net.

Liwan Jiang okrem iného vyhlásil, že high-endový Xiaomi Mi 5 má predsa len využívať práve spomínaný čipset Snapdragon 820 od Qualcomm. Zároveň oznámil, že viac-menej je už všetko pripravené na príchod ich novej vlajkovej lode na trh. Telefón vstúpil do fázy hromadnej výroby a jeho príchod môžeme očakávať v prvej polovici februára. Má sa objaviť po lunárnom novom roku, ktorý v Číne pripadá na 8. februára.

zdroj: Gizmochina.com zdroj: Gizmochina.com

Telefón by mal ďalej ponúknuť 5,2-palcový QHD displej, 4 GB RAM, 16-megapixelový hlavný fotoaparát, 8-megapixelovú prednú kameru či batériu s kapacitou 3 000 mAh (udáva sa aj 3 600 mAh) a rýchlym nabíjaním Quick Charge 3.0.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.