Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ušetrite miesto v mobile. Aplikácia vymaže rozmazané a duplicitné fotky

Zároveň jedným dotykom odstráni skryté súbory alebo aplikácií s vysokými energetickými požiadavkami.

AVG Cleaner pre Android a inteligentné čistenie fotografií (zdroj: AVG Technologies) AVG Cleaner pre Android a inteligentné čistenie fotografií (zdroj: AVG Technologies) AVG Technologies rozšírilo funkcionalitu mobilnej aplikácie AVG Cleaner pre Android o automatické nájdenie prebytočných fotografií. Algoritmus vyhľadáva duplicitné, podobné a nekvalitné snímky. Firma o novinke informovala v tlačovej správe.

Nástroj ocenia najmä používatelia, ktorí veľa fotia a upratovaniu zaznamenaného obsahu už nevenujú potrebný čas. Prieskum spoločnosti ukázal, že ľudia si zbytočne nechávajú fotky s celkovou veľkou priemerne 2 GB. Uvoľnené miesto následne môžu využiť pre ďalšie multimédiá alebo aplikácie.

Firma zároveň vylepšila funkciu súhrnného prehľadu, ktorá analyzuje status zariadenia a jedným dotykom môže spustiť čistenie skrytých súborov alebo aplikácií s vysokými energetickými požiadavkami.

Aplikácia ďalej zisťuje náročnosť aplikácií z hľadiska požiadaviek na hardvér a ponúka vymazanie histórie internetového prehliadača či starých zoznamov s telefonátmi.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.