Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nokia 230 v pozlátenej verzii stojí približne 184 eur

Telefón sa spoločnosť nebojí porovnávať s dnešnými smartfónmi.

Nedávno predstavená Nokia 230 od Microsoftu nám ukázala, že spoločnosť nezabúda ani na používateľov obyčajných telefónov. Pre tých náročnejších si ale vietnamské Karalux pripravilo menšie novoročné prekvapenie – Nokiu 230 Dual Sim pozlátenú 24-karátovým zlatom.

Upravená verzia telefónu stojí v oficiálnom e-shope približne 184 eur, pričom objednať si ju je možné aj u nás s dopravou zadarmo.

Pozlátená Nokia 230 (zdroj: Karalux) Pozlátená Nokia 230 (zdroj: Karalux)

Zadný hliníkový kryt zariadenia je pokrytý 24-karátovým zlatom, ktoré pred poškriabaním chráni ďalšia vrstva. Celý proces pozlátenia pritom zaberá približne 3 až 4 hodiny nepretržitej práce. Spoločnosť ponúka aj pozlátenie už zakúpeného telefónu. Úprava vtedy záujemcu vyjde na 1,5 milióna dongov, teda asi 61 eur.

V porovnaní s vlajkovými loďami ostatných výrobcov je Nokia 230 o poznanie hrubšia (zdroj: Karalux) V porovnaní s vlajkovými loďami ostatných výrobcov je Nokia 230 o poznanie hrubšia (zdroj: Karalux)

Telefón Nokia 230 disponuje 2,8-palcovým displejom s rozlíšením 240 × 320 pixelov, 16 MB operačnej pamäte a systémom Series 30+. Oproti dnešným smartfónom vyzdvihuje spoločnosť hlavne veľkú výdrž batérie (až 27 dní v pohotovostnom režime) či svietidlo.

(1 EUR = 24 557,152 VND)

(1 EUR = 1,0861 USD)

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.