Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chystaný Samsung Galaxy J1 (2016): Unikli nové obrázky

Telefón by mohol byť predstavený v dohľadnej dobe.

Spoločnosť Samsung sa pripravuje na (skoré) uvedenie nového smartfónu so systémom Android - Galaxy J1 (2016). Aktuálne sa na webe objavili nové obrázky spomínaného telefónu, ktoré priniesol @evleaks.

Dá sa z nich okrem iného dedukovať, že Galaxy J1 (2016) príde minimálne v troch farebných prevedeniach: čiernej, bielej a zlatej. Na tému upozorňuje Phonearena.com.

zdroj: @evleaks zdroj: @evleaks

V porovnaní s predchodcom dostane nový Galaxy J1 väčší 4,5-palcový displej s rozlíšením 480 × 800 pixelov. Low-endový telefón ďalej ponúkne štvorjadrový čipset Exynos 3457 (mal by zodpovedať Snapdragon 410 od Qualcomm), 1 GB RAM, 4 GB ROM, 5-megapixelový fotoaparát a 2-megapixelovú kameru. Operačným systémom bude Android 5.1 Lollipop.

zdroj: @evleaks zdroj: @evleaks zdroj: @evleaks zdroj: @evleaks

Keďže minuloročný Samsung Galaxy J1 prišiel v januári, dá sa očakávať podobný časový horizont pre predstavenie novinky aj v prípade J1 (2016).

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.