Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

LG chystá nový prírastok ku K10 a K7, prezradilo oficiálne video

VIDEO Novinka od LG bude možno predstavená už čoskoro.

Spoločnosť LG začiatkom tohto mesiaca oficiálne predstavila svoju novú líniu smartfónov K series. Na úvod do nej spadajú dva telefóny, no uvedená skutočnosť nemusí platiť dlho.

Ako upozornila stránka PhoneArena.com, v oficiálnom videu na YouTube sa popri modeloch K10 a K7 prezentuje aj tretia novinka – má byť známa ako LG K4.

zdroj: LG zdroj: LG LG K4 sa však vo videu doslova len mihne pri záverečnej prezentácii telefónov. O samotnej novinke momentálne nie sú dostupné žiadne bližšie informácie.

Podľa videa však bude zariadenie menšie než K10 aj K7, ktoré disponujú 5,3-palcovým, respektíve 5-palcovým displejom. Zrejme bude uhlopriečka okolo hodnoty 4,5 až 4,7 palca. Očakávať sa dajú aj entry-level parametre, ale zároveň i priaznivá cena.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.