Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Microsoft chce svoju softvérovú klávesnicu na iPhonoch

Pred oficiálnym sprístupnením v App Store novinku vyskúša vzorka používateľov.

Klávesnica Word Flow (zdroj: Microsoft) Klávesnica Word Flow (zdroj: Microsoft) Klávesnicu Word Flow od Microsoftu, pomocou ktorej vznikol Guinnessový rekord v rýchlom písaní, uvidíme aj na konkurenčných platformách. Na tému upozornil web Microsoft News.

Redmondská firma už rozposlala niektorým členom programu Windows Insider e-mail s pozvánkami do beta testu verzie pre iOS. Jeden z vybraných používateľov predmetnú správu zverejnil na sociálnej sieti Twitter.

Podmienkou testovania je iPhone 5s alebo novší. Potom stačí už iba odoslať e-mail na adresu wordflow@microsoft.com a do predmetu správy napísať „I want in!“ (Chcem vstúpiť).

Je však otázne, či spoločnosť do beta testu prijme aj používateľov, ktorí pozvánku priamo nedostali. So svojimi skúsenosťami sa môžete podeliť v diskusii.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.