Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OnePlus zlacňuje smartfóny o desiatky eur. Vďaka poštovnému

Spoločnosť odpustí poštovné aj záujemcom o príslušenstvo.

Mladý čínsky výrobca OnePlus na blogu oznámil, že ruší poštovné pri objednávkach nad 100 eur. Znamená to, že všetky jeho telefóny budú lacnejšie aj o 10 percent. Ponuka sa týka aj predávaného príslušenstva.

Spoločnosť nemá slovenské zastúpenie, svoje produkty predáva prostredníctvom oficiálneho webu a zasiela ich zo zahraničia. Cena za doručenie na Slovensko sa tak často pohybuje medzi tridsiatimi až štyridsiatimi eurami. Najlacnejší OnePlus One (16 GB) v súčasnosti stojí 249 eur, najdrahší OnePlus 2 (64 GB) 399 eur.

Ovládacie tlačidlá majú iný povrch ako zvyšok Ovládacie tlačidlá majú iný povrch ako zvyšok rámu. Môžeme ich tak ľahšie nahmatať. Na pravej strane nájdeme aj kombinovaný slot pre karty nanoSIM a MicroSD

Aktuálna správa nie je jedinou podstatnou novinkou za posledné týždne. Ešte začiatkom decembra sa dobrej správy dočkali záujemcovia o vlajkovú loď výrobcu, OnePlus 2 je už totiž dostupný bez nutnosti vlastniť špeciálnu pozvánku. Tesne pred vianočnými sviatkami bol navyše ohlásený plán aktualizácií telefónov, vrátane novinky OnePlus X.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.