Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OnePlus zlacňuje smartfóny o desiatky eur. Vďaka poštovnému

Spoločnosť odpustí poštovné aj záujemcom o príslušenstvo.

Mladý čínsky výrobca OnePlus na blogu oznámil, že ruší poštovné pri objednávkach nad 100 eur. Znamená to, že všetky jeho telefóny budú lacnejšie aj o 10 percent. Ponuka sa týka aj predávaného príslušenstva.

Spoločnosť nemá slovenské zastúpenie, svoje produkty predáva prostredníctvom oficiálneho webu a zasiela ich zo zahraničia. Cena za doručenie na Slovensko sa tak často pohybuje medzi tridsiatimi až štyridsiatimi eurami. Najlacnejší OnePlus One (16 GB) v súčasnosti stojí 249 eur, najdrahší OnePlus 2 (64 GB) 399 eur.

Smartfóny od OnePlus sú odteraz ešte lacnejšie (zdroj: Martin Paluš) Smartfóny od OnePlus sú odteraz ešte lacnejšie (zdroj: Martin Paluš)

Aktuálna správa nie je jedinou podstatnou novinkou za posledné týždne. Ešte začiatkom decembra sa dobrej správy dočkali záujemcovia o vlajkovú loď výrobcu, OnePlus 2 je už totiž dostupný bez nutnosti vlastniť špeciálnu pozvánku. Tesne pred vianočnými sviatkami bol navyše ohlásený plán aktualizácií telefónov, vrátane novinky OnePlus X.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.