Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vyšiel nový iOS 9.2.1. Veľkých zmien sme sa nedočkali

Výraznejšie inovácie a novinky prinesie až systém iOS 9.3.

Spoločnosť Apple uvoľnila novú verziu svojho mobilného operačného systému iOS. Aktualizácia s číselným označením 9.2.1 so sebou však prináša len drobné vylepšenia. Novinky sumarizuje portál 9to5Mac.

V novej verzii sa odohrali zmeny len pod kapotou. Konkrétne by malo ísť o bezpečnostné záplaty a opravu niektorých chýb. Vrátane problému, ktorý mohol brániť dokončeniu inštalácie aplikácie pri používaní MDM servera. Aktualizácia má veľkosť 40,4 MB a k dispozícii je pre majiteľov zariadení, ktoré sú kompatibilné s iOS 9.

Oplatí sa aktualizovať?

Nová verzia systému nemusí mať priaznivý dopad pre každé zariadenie. Na internete sa totiž objavilo video, ktoré zachytáva novovzniknuté problémy po aktualizácii na iOS 9.2.1. Majitelia iPhonu 6s môžu spozorovať zhoršenie plynulosti animácie pri geste, ktorým sa používateľ vracia o krok späť.

Potrápiť môže aj ikona App Store, ktorá zobrazuje nové aktualizácie aplikácií, aj keď v skutočnosti nie sú žiadne dostupné. Okrem toho je však novinka na niektorých zariadeniach rýchlejšia a to hlavne pri spúšťaní aplikácií.

Video:

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.