Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na Facebooku sa dozviete aj športové výsledky

Medzi zobrazovaným obsahom sa objavujú komentáre priateľov či športových expertov.

Sociálna sieť Facebook spustila v testovacej prevádzke novú funkcionalitu zameranú na športových priaznivcov. O novinke s názvom Sports Stadium firma informovala na oficiálnom blogu.

Novinka zatiaľ môže vyskúšať iba úzky okruh používateľov. Otestovať ho môžu majitelia iPhonov na území Spojených štátov. Sledovať zatiaľ pritom idú len informácie o americkom futbale. Facebook ale prisľúbil, že okruh športov v blízkej budúcnosti rozšíri spolu s dostupnosťou aj pre ostatné platformy.

Facebook Sports Stadium (zdroj: Facebook) Facebook Sports Stadium (zdroj: Facebook)

Funkcia zoskupuje relevantné príspevky k športovému podujatiu na jedno miesto. Pre zobrazenie stačí nájsť dané športové stretnutie prostredníctvom vyhľadávača na sociálnej sieti.

Facebook Sports Stadium (zdroj: Facebook) Facebook Sports Stadium (zdroj: Facebook)

Medzi sústredený obsah patria súvisiace príspevky od priateľov, odborníkov alebo novinárov. Zobrazuje sa tiež skóre, zostávajúci čas do konca zápasu, herná štatistika či komentáre komunity počas stretnutia.

Facebook Sports Stadium (zdroj: Facebook) Facebook Sports Stadium (zdroj: Facebook)

Sociálnu sieť k uvedeniu nového prvku podľa vlastných slov inšpirovali stovky miliónov fanúšikov športu medzi registrovanými používateľmi, ktorí pri významných športových stretnutiach zdieľajú dojmy a zaujímavé herné momenty.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.