Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Acer Jade Primo má dostať aj verziu s Androidom

Novinka od firmy Acer sa možno objaví už v dohľadnej dobe.

Acer Jade Primo patrí medzi prvé smartfóny, ktoré využívajú mobilný operačný systém Windows 10 Mobile. Podľa dostupných správ je však pravdepodobné, že firma Acer zároveň chystá aj verziu spomínaného telefónu s platformou Android.

Ako uvádza napríklad stránka GSMArena.com, uvedená skutočnosť by mala vyplývať z dát stránky Geekbench zameranej na porovnávacie testy. V jej databáze sa totiž objavilo zariadenie označené ako „Acer S58A“.

Dodajme, že „základný“ model Jade Primo má označenie Acer S58, pričom doplnením písmena „A“ firma Acer často zdôrazňuje (napríklad u tabletov) prítomnosť systému Android.

zdroj: Geekbench zdroj: Geekbench

Technické parametre by mali byť identické. Zahŕňať tak majú 5,5-palcový Full HD displej, šesťjadrový čipset Snapdragon 808, 3 GB RAM či hlavný 21-megapixelový fotoaparát. Systém Windows 10 Mobile však vystrieda nový Android 6.0 Marshmallow.

Dočkáme sa prípadne nového telefónu na MWC 2016 alebo skôr? To je zatiaľ otázne.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.