Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung Galaxy S7 a S7 edge: Nový zdroj potvrdil uhlopriečky displejov

Novinky by mali byť oficiálne predstavené budúci mesiac.

Zdá sa, že stránka Zauba, ktorá sa špecializuje na mapovanie dovozu a vývozu produktov do Indie, priniesla ďalší dielik do skladačky menom Galaxy S7 od Samsungu.

Z dokumentov má podľa Phonearena.com či GSMArena.com vyplývať, aké uhlopriečky ponúknu chystané zariadenia Galaxy S7 a S7 edge.

V podstate sa potvrdzujú viaceré šuškandy, ktoré boli zverejnené už predtým. Galaxy S7 (SM-G930R4) by mal disponovať 5,1-palcovým displejom a S7 edge (SM-G935R4) zase zakriveným 5,5-palcovým.

zdroj: Napidroid.hu zdroj: Napidroid.hu

Už predtým sme spomínali, že Samsung Galaxy S7 má ponúknuť 5,1-palcový displej bez zakrivenia, Galaxy S7 edge ponúkne len zakrivený displej s uhlopriečkou 5,5 palca. Existovať však má aj novinka Galaxy S7+ so 6-palcovým displejom. Až v tomto prípade budeme mať na výber medzi verziou s plochým alebo zakriveným displejom.

Samsung Galaxy S7 má ponúknuť tri veľkosti displejov
Samsung Galaxy S7 má ponúknuť tri veľkosti displejov

Chystaná rodina produktov Galaxy S7 bude zrejme uvedená na MWC 2016.

Samsung by mal svoje zariadenia Galaxy S7 predstaviť v rámci špeciálnej prezentácie Samsung Unpacked 2016, ktorá sa bude konať ešte tesne pred štartom MWC 2016 v Barcelone – 21. februára.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.