Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung Galaxy S7 a S7 edge: Nový zdroj potvrdil uhlopriečky displejov

Novinky by mali byť oficiálne predstavené budúci mesiac.

Zdá sa, že stránka Zauba, ktorá sa špecializuje na mapovanie dovozu a vývozu produktov do Indie, priniesla ďalší dielik do skladačky menom Galaxy S7 od Samsungu.

Z dokumentov má podľa Phonearena.com či GSMArena.com vyplývať, aké uhlopriečky ponúknu chystané zariadenia Galaxy S7 a S7 edge.

V podstate sa potvrdzujú viaceré šuškandy, ktoré boli zverejnené už predtým. Galaxy S7 (SM-G930R4) by mal disponovať 5,1-palcovým displejom a S7 edge (SM-G935R4) zase zakriveným 5,5-palcovým.

zdroj: Napidroid.hu zdroj: Napidroid.hu

Už predtým sme spomínali, že Samsung Galaxy S7 má ponúknuť 5,1-palcový displej bez zakrivenia, Galaxy S7 edge ponúkne len zakrivený displej s uhlopriečkou 5,5 palca. Existovať však má aj novinka Galaxy S7+ so 6-palcovým displejom. Až v tomto prípade budeme mať na výber medzi verziou s plochým alebo zakriveným displejom.

Samsung by mal svoje zariadenia Galaxy S7 predstaviť v rámci špeciálnej prezentácie Samsung Unpacked 2016, ktorá sa bude konať ešte tesne pred štartom MWC 2016 v Barcelone – 21. februára.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.