Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

V ponuke Telekomu sa objavili dve novinky od Lenova, smartfón a tablet

S paušálom si je možné zobrať smartfón nižšej strednej triedy a atraktívny tablet.

Telekom zaradil do svojej akciovej ponuky dvojicu zariadení značky Lenovo. Smartfón Lenovo Vibe P1m sa radí do nižšej strednej triedy a okrem priaznivej ceny zaujme aj nadštandardnou batériou.

Podrobne sme sa mu venovali vo veľkom redakčnom teste. Operátor ho drží v najnižšej kategórií tzv. Obľúbených telefónov, pre najnižšie paušály z rodiny Happy XS je dostupný s akontáciou 19 eur a následnou mesačnou splátkou vo výške 5 eur. Vo voľnom predaji ho kúpite za asi 180 eur.

Druhou novinkou v ponuke Telekomu je desaťpalcový tablet Lenovo Yoga Tab 3. Charakteristický je valcovou spodnou časťou, v ktorej je integrovaná batéria s kapacitou 6200 mAh. Telekom ho zaradil do druhej cenovej kategórie, kúpiť ho je tak možné aj k najnižším paušálom. Operátor si vtedy za neho vypýta akontáciu 119 eur a mesačnú splátku 5 eur. V konfigurácii s LTE čipom sa dá vo voľnom predaji kúpiť za zhruba 260 eur.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.