Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Video prichádza na Spotify, zatiaľ postupne

Najskôr sa budú môcť tešiť používatelia operačného systému Android.

. .
Populárna služba na streamovanie hudby oficiálne rozširuje svoju ponuku aj o video obsah. Ako informovala napríklad stránka GSMArena.com, video služba bude dostupná ešte v priebehu tohto týždňa používateľom Spotify na systéme Android. Do aplikácie Spotify pre iOS budú videá pridané koncom budúceho týždňa.

Služba zároveň prichádza postupne. Na úvod bude oficiálne dostupná pre regióny USA, Veľkú Britániu, Nemecko a Švédsko. Z pohľadu samotného obsahu by mali prevažovať kratšie klipy od partnerských firiem ako ESPN, Comedy Central, BBC, Vice Media a Maker Studios.

Videá budú dostupné v rôznych  balíkoch ako napríklad „News of the Week“ alebo „Laughs at Lunch“.

Minimálne spočiatku nebude video služba využívať model zobrazovania reklám. Cieľom ponuky je skôr obohatiť obsah služby Spotify a zároveň zaistiť, aby používatelia služby strávili v aplikácii viac času než doteraz.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.