Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nová verzia Asus Zenfone 2: Rýchlejší procesor, veľká pamäť

Novinka od firmy Asus nesie označenie Zenfone 2 Deluxe Special Edition.

Spoločnosť Asus predstavila ďalšiu verziu svojho smartfónu Zenfone 2, ktorá prináša predovšetkým výkonnejší čip od firmy Intel.

Zariadenie s označením Zenfone 2 Deluxe Special Edition konkrétne využíva štvorjadrový Intel Z3590 s taktom 2,5 GHz. K tomu sa pridávajú 4 GB RAM (LPDDR3) a 256 GB vnútorného flash priestoru s možnosťou ďalšieho rozširovania pomocou pamäťových kariet microSD.

Asus Zenfone 2 Deluxe Special Edition Asus Zenfone 2 Deluxe Special Edition

Ako uvádza stránka GSMArena.com, ostatné parametre sú už viac-menej identické. Zahŕňajú 5,5-palcový displej s Full HD rozlíšením a ochranným sklom Gorilla Glass 3, 13-megapixelový Pixelmaster fotoaparát aj 5-megapixelovú kameru. Batéria je nevymeniteľná, má kapacitu 3 000 mAh.

Asus Zenfone 2 Deluxe Special Edition sa bude dodávať v prevedeniach Silver Polygon a Carbon Night, cena ani presná dostupnosť nie sú známe.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.