Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Microsoft si zaregistroval novú doménu. Potvrdzuje telefón Surface?

Microsoft okrem surfacephone.com najnovšie vlastí aj domény surfacelaptop.com a surfacecar.com.

Súčasná vlajková loď Microsoftu – Lumia 950 XL. Pribudne k nej tento rok aj telefón z radu Surface? Súčasná vlajková loď Microsoftu – Lumia 950 XL. Pribudne k nej tento rok aj telefón z radu Surface? Už dlhšiu dobu sa množia špekulácie o tom, že Microsoft by mohol čoskoro uviesť na trh telefón s modelovým označím Surface Phone. Tie sa zintenzívnili po tom, ako sa na Reddite objavila informácia, že americká spoločnosť vlastní doménu surfacephone.com, ktorá odkazuje na tablety od Microsoftu. Informuje o tom The Verge.

Okrem spomínanej domény si Microsoft zabezpečil aj ďalšie, konkrétne surfacelaptop.com a surfacecar.com. Obe adresy pritom momentálne odkazujú na produktový rad tabletov Surface.

Či a ako súvisí druhá menovaná doména s automobilmi, je nateraz otázne. Spoločnosť však už dlhšie hovorí o nutnosti dizajnového zjednotenia jednotlivých hardvérových produktov, na ktorú poukázal aj riaditeľ produktov Surface Panos Panay.

Ak sa špekulácie z prostredia Microsoftu naplnia, nového telefónu s označením Surface by sme sa mohli dočkať ešte tento rok. Ako sme ale písali koncom minulého roka, Microsoft údajne pôvodný projekt telefónu Surface zrušil, aby s vývojom začal nanovo. To by mohlo prípadné uvedenie zariadenia oddialiť.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.