Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Oppo naznačil F1 Plus: Väčší displej aj pamäť

Novinka nadviaže na nedávno predstavený model Oppo F1.

Spoločnosť Oppo začiatkom tohto roka prezentovala novú líniu svojich smartfónov „F“. Jej prvým reprezentantom je model Oppo F1. Ako informuje stránka GSMArena.com, na spomínaný telefón má nadviazať novinka F1 Plus. Objaviť by sa mala v apríli.

Nový Oppo F1 Plus ponúkne predovšetkým väčší displej aj väčšiu operačnú pamäť RAM. Kým pôvodný model F1 disponoval 5-palcovým displejom a 3 GB RAM, novinka ponúkne 5,5-palcový Full HD displej a 4 GB RAM.

zdroj: GSMArena.com zdroj: GSMArena.com

Naznačené bolo aj vylepšenie fotovýbavy telefónu, ale bez spresňujúcich detailov. Má však ponúknuť lepšie možnosti pri snímaní selfie. Základný model F1 ponúka 8-megapixelový predný fotoaparát, respektíve kameru (clona f/2.0).

Ďalšie parametre aj dizajn by sa už mali niesť v znamení F1 ako aj línie Oppo R7. Zahŕňať by mohli osemjadrový čipset Qualcomm Snapdragon 616, 13-megapixelový hlavný fotoaparát (f/2,2), LTE konektivitu či podporu dvoch SIM kariet.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.