Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lenovo chystá „inovatívnejší a atraktívnejší“ smartfón. Prinesie ho divízia Motorola

Zariadenie bude na trhu pravdepodobne dostupné pod novým názvom, ktorým bude čínsky výrobca brandovať telefóny z dielne Motoroly.

Moto X Force, zdroj: Motorola Moto X Force, zdroj: Motorola
Spoločnosť Lenovo plánuje uviesť nový smartfón z dielne svojej divízie Motorola. Zariadenie zamerané na americký trh by malo doraziť v priebehu júla, uviedol CEO čínskej spoločnosti Yuanqing Yang v rozhovore pre The Wall Street Journal.

Yang bližšie detaily o novinke zatiaľ neuviedol. Spomenul len, že má ísť o „inovatívnejšie a atraktívnejšie“ zariadenie.

Motorola, ktorú Lenovo odkúpilo v roku 2014, je na trhu v Spojených štátoch prítomná dlhé roky. Lenovo si tak prostredníctvom nového zariadenia spojeného so známou značkou chce posilniť postavenie na americkom trhu.

Príde s očakávanými zmenami

Najväčší výrobca počítačov pred niekoľkými týždňami oznámil dôležité zmeny v súvislosti s divíziou Motorola Mobility. Vyplýva z nich, že nový smartfón zrejme nebude vystupovať priamo pod značkou Motoroly.

V budúcnosti tak v obchodoch narazíme iba na telefóny označené ikonickým logom „M“ či názvami ako „Moto“ alebo „Moto by Lenovo“.

Smartfóny vydané pod týmito značkami by mali spadať výhradne do prémiovejšej kategórie.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.