Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung prezradil, kedy predstaví nový Galaxy S7

V kuloároch sa už špekuluje aj o dátume príchodu na trh.

Spoločnosť Samsung oficiálne oznámila termín konania jej prezentácie „Samsung Galaxy Unpacked 2016“ s prídavkom „#TheNextGalaxy“. Bude sa konať 21. februára vo večerných hodinách, čiže tesne pred oficiálnym štartom MWC 2016 v Barcelone.

V rámci spomínanej prezentácie by mal kórejský výrobca predstaviť predovšetkým novú generáciu vlajkovej lode Galaxy S – čiže dlhšie očakávaný Galaxy S7 a podľa všetkého aj Galaxy S7 edge. Nie je však vylúčené uvedenie ani ďalších noviniek: napríklad spojených s virtuálnou realitou.

zdroj: Samsung/GSMArena.com zdroj: Samsung/GSMArena.com

Podľa stránok Phonearena.com či GSMArena.com sa zároveň objavili prvé správy, kedy by mohli byť nové telefóny Galaxy S7 uvedené do predaja. Údajne prídu do Európy aj USA v rovnaký deň: 11. marca.

Supersilné MWC

Okrem Samsungu v ten istý deň, avšak o niekoľko hodín skôr, predstaví svoj najlepšie vybavený model aj spoločnosť LG. Sony na MWC tiež ohlásilo tlačovku a je pravdepodobné, že sa nejakých noviniek dočkáme. Huawei si svoj najlepšie vybavený smartfón schováva na neskôr, ukáže ho pravdepodobne koncom marca alebo začiatkom apríla. Kedy predstaví nový top model HTC zatiaľ nie je známe.

Všetko teda nasvedčuje tomu, že tohtoročné MWC bude extrémne silné a môžeme sa tešiť na to úplne najlepšie, čo výrobcovia smartfónov tento rok ponúknu. Redakcia MobilMania.sk samozrejme nebude pri predstaveniach chýbať a všetky dôležité informácie vám sprostredkujeme z prvej ruky.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.