Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung možno chystá nástupcov Galaxy Tab S2

Informácie pochádzajú zo stránky Zauba.

Stránka Zauba, ktorá mapuje import a export produktov v rámci Indie, odhalila pomerne zaujímavé novinky od Samsungu. Možno by mohlo ísť o nástupcov, prípadne vylepšené verzie tabletov línie Galaxy Tab S2.

Naznačujú to modelové označenia zalistovaných produktov. Ako píšu Phonearena.com či GSMArena.com, 8-palcový tablet nesie označenie SM-T719 a 9,7-palcový model zase SM-T813.

zdroj: GSMArena.com zdroj: GSMArena.com

Doplňme, že Galaxy Tab S2 8.0 má modelové označenia SM-T710 a SM-T715, 9,7-palcový Galaxy Tab S2 zase SM-T810 a SM-T815.

Žiadne ďalšie technické informácie zatiaľ nie sú známe. No tablety Galaxy Tab S aj S2 sú známe tenkými telami aj špičkovými Super AMOLED displejmi.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.