Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Nové správy o iPad Air 3: Dostane aj Smart Connector

Nový tablet by mohol priniesť veľmi podobné možnosti ako veľký iPad Pro.

S pomaly sa blížiacim termínom potenciálneho predstavenia nového iPadu Air (3) sa objavujú stále nové informácie o tomto tablete od Apple.

Najnovšie uniknuté obrazové materiály, na ktoré upozornili stránky GSMArena.com či Phonearena.com, potvrdzujú viaceré predchádzajúce fámy.

Apple iPad Air 3 možno vylepší fotovýbavu aj reproduktory
Apple iPad Air 3 možno vylepší fotovýbavu aj reproduktory

Zatiaľ ide len o neoficiálne správy. Tablet sa má objaviť tento rok.

V skratke sa dá naďalej povedať, že plánovaný iPad Air 3 by mal v podstate predstavovať zmenšenú verziu alebo zmenšeného brata iPadu Pro. Dokazovať to má okrem iného prítomnosť Smart Connectora (na pripojenie klávesnice) aj štvorice reproduktorov. Ako bonus však vyznieva prítomnosť LED blesku pri hlavnom fotoaparáte, ktorý by mal v línii iPadov svoju premiéru.

zdroj: Engadget zdroj: Engadget

Už predtým sa uvádzalo, že iPad Air 3 by mal výkonnostne ponúknuť zhruba podobné alebo dokonca identické možnosti ako iPad Pro. Očakávať môžeme nasadenie čipu A9X a 4 GB operačnej pamäte RAM. Nie je vylúčená ani podpora dotykového pera Apple Pencil, čo však na druhej strane predstavuje jednu z hlavných devíz 12,9-palcového iPadu Pro.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Meniť sa však nemá uhlopriečka displeja. Zostane 9,7-palcová. Nie je ale jasné použité rozlíšenie. Možno Apple „pridá pár pixelov“ k súčasnej konfigurácii.

Na obrázkoch je možné vidieť zakótované aj rozmery chystaného tabletu. Malo by ísť o 240 × 169,6 × 6,15 mm.

Odhaduje sa, že iPad Air 3 by mohol byť predstavený (spoločne s inými novinkami) počas marcovej prezentácie Apple. Možno uvidíme aj nový 4-palcový iPhone alias iPhone 5se či novú generáciu inteligentných hodiniek Watch.

Kedy prídu kľúčové novinky od Apple? Zrejme v polovici marca
Kedy prídu kľúčové novinky od Apple? Zrejme v polovici marca

Spoločnosť by mala predstaviť hneď niekoľko produktových noviniek.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.