Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mobilný operátor zapožičia turistom cestujúcim do Južnej Kórey smartfóny Galaxy Note5

Spoločnosť poskytne tabletofóny zadarmo na päť dní. Každý deň bude mať pritom používateľ k dispozícii až 1 GB mobilných dát.

Samsung bude spoločne s najväčším kórejským operátorom SK Telekom bezplatne požičiavať vybraným turistom prichádzajúcim do Južnej Kórey smartfóny Galaxy Note5. K dispozícii ich budú mať maximálne na  päť dní, pričom každý deň budú môcť presurfovať až 1 GB mobilných dát zadarmo. Na zaujímavosť upozornil web Phone Arena.

Od konca februára je v pláne zapožičanie až pre 250 návštevníkov týždenne, teda vyše 12-tisíc turistov ročne. Podmienkou však je príchod do krajiny prostredníctvom Medzinárodného letiska Inčchon v Soule.

Samsung Galaxy Note5 naživo, foto: Ľubomír Vnuk Samsung Galaxy Note5 naživo, foto: Ľubomír Vnuk

Pre získanie smartfónu je potrebné zaregistrovať sa na stránke KTO. Na smartfóne bude navyše predinštalovaná aplikácia VisitKorea, ktorá dočasným majiteľom ponúkne rôzne informácie vo viacerých jazykoch týkajúce sa turizmu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.