Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chystané smartfóny Alcatel OneTouch Idol 4 a 4S: Unikli detailné parametre

Novinky budú predstavené v dohľadnej dobe. Zrejme na MWC 2016.

Ponuka smartfónov pod značkou Alcatel OneTouch by sa mala čoskoro rozšíriť o dvojicu noviniek. Asi budú predstavené na blížiacom sa MWC 2016. Malo by ísť o novinky, ktoré priamo nadviažu na model Alcatel OneTouch Idol 3, píšu Liliputing.com či GSMArena.com.

Smartfóny by mali byť na trhu známe ako Idol 4 a Idol 4S, pričom aktuálne unikli na web ich kompletné technické parametre.

zdroj: GSMArena.com zdroj: GSMArena.com

Alcatel OneTouch Idol 4 má okrem iného ponúknuť 5,2-palcový displej s rozlíšením Full HD, osemjadrový čipset Qualcomm Snapdragon 617, 2 / 3 GB RAM aj 16 GB ROM s podporou microSD kariet. K tomu sa pridá 13-megapixelový hlavný fotoaparát, 8-megapixelová predná kamera, podpora pre Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2, 4G LTE, NFC čip, GPS aj batéria s kapacitou 2 610 mAh.

zdroj: GSMArena.com zdroj: GSMArena.com

Alcatel OneTouch Idol 4S ponúkne väčší 5,5-palcový displej s rozlíšením 2 560 × 1 440 pixelov, osemjadrový čipset Qualcomm Snapdragon 652, 3 GB RAM, 32 GB ROM (plus karty), 16-megapixelový hlavný fotoaparát, 8-megapixelovú kameru, širokú konektivitu či batériu s kapacitou 3 000 mAh.

Oba telefóny majú byť v základe dodávané s Android 6.0.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.