Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

iPhone 5se má údajne lákať aj novým ružovým odtieňom

Farba má byť značne odlišná od verzie „Rose Gold.“ Porovnať sa dá s variantmi iPodu nano a iPodu touch.

Šiesta generácia iPodu Touch v ružovej farbe (zdroj: Apple) Šiesta generácia iPodu Touch v ružovej farbe (zdroj: Apple) Očakávaný „lacnejší“ variant jablkového smartfónu iPhone 5se zrejme okrem farebných verzií „Silver“ a „Space Grey” príde tiež v ružovom vyhotovení, ktorý sa bude odlišovať od súčasného „Rose Gold.” V tomto prípade by malo ísť, podľa japonskej stránky Mac Otakara, o svetloružovú farbu porovnateľnú so špecifickými variantmi 7. generácie iPodu nano a 6. generácie iPodu touch.

Na základe získaných informácií japonského webu údajne od dodávateľa tretej strany však nateraz nie je  možné presne určiť tón či sýtosť odtieňa. Údajne ale nepôjde o rovnakú farbu využitú v najnovšom iPhone 6s.

Ďalšie potenciálne vyhotovenia v príspevku neboli spomenuté, no podľa všetkého strieborná a tmavošedá zostanú aj naďalej. Nie je však vylúčené, že zariadenie nakoniec zaujme aj viacerými farbami, ako napríklad iPhone 5c. Či tomu tak naozaj bude, sa ale dozvieme pravdepodobne až počas oficiálneho predstavenia nových produktov.

Novinka iPhone 5se by mala podľa portálu MacRumors disponovať 8-megapixelovým fotoaparátom, podporou technológií Touch ID či Live Photos, pričom v útrobách by nemal chýbať čipset Apple A9. Displej bude bez podpory 3D Touch a jeho veľkosť sa zmenší na štyri palce.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.